Матеріально-технічне забезпечення закладу
Ганнопільський ліцей Тульчинської міської ради Вінницької області перебуває у комунальній власності Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади, представницьким органом якої є Тульчинська міська рада Вінницької області, ідентифікаційний код – 04051141, місце знаходження: Україна, 23600 Вінницька область, Тульчинський район, місто Тульчин вул.Миколи Леонтовича будинок 1, тел. 0 (43-35) 2-22-40
Територія закладу складає 3.1 га, частково огороджена та утримується в задовільному стані. Земля, надана в користування закладу, використовується за призначенням, утримується в належному санітарно-гігієнічному стані.
Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Навчання відбувається в одну зміну, пять днів на тиждень.
У закладі наявні:
1 кабінет української мови та літератури;
1 кабінет зарубіжної літератури;
1 кабінет математики;
1 кабінет іноземної мови;
1 кабінет історії;
1 кабінет географії;
4 кабінети початкових класів;
1 кабінет хімії та фізики;
1 кабінет інформатики;
1 кабінет предмету «Захист України»;
1 кабінет обслуговуючої праці;
1 кабінет учнівського врядування;
1 бібліотека;
1 кабінет ізоляції;
1 спортивна зала;
1 майстерня;
1 кабінет медичної сестри;
1 їдальня.
Навчальний заклад має кабінет для педагогічних працівників (учительську), медичний кабінет, кабінет директора,1 кабінет заступника директора,1 приміщення технічного персоналу, 2 лаборантські, гардероб, тренерську, роздягальню для учнів на уроках з фізичної культури, котельню, санвузол.
Кожен навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника в класних кімнатах, навчальних кабінетах; шафами у кожному навчальному кабінеті, класними дошками для кожної класної кімнати, навчального кабінету.
Майже все приміщення ліцею покрито мережею Wi-Fi, що забезпечує учнів та вчителів доступом до Інтернету.
Кабінет інформатики відповідає вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 грудня 1998 р. №9 та Положенню про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2004 р. №407.
(Міністерством охорони здоров’я (МОЗ) України видано наказ від 26 червня 2017 р. № 607, яким визнаються такими, що втратили чинність, Державні санітарні правила та норми «Влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах та режим праці учнів на персональних комп’ютерах» ДСанПіН 5.5.6.009‑98, затверджені Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 грудня 1998 р. № 9.)
Кожен навчальний кабінет має паспорт, в якому відображені загальні санітарно-гігієнічні умови приміщення кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, постійні і змінні експозиції, в більшості кабінетів систематизовано навчально-методичне забезпечення.
В ліцеї - 9 комп’ютерів, 1 з них використовують в управлінсько-господарській діяльності, 4 ноутбуки, 2 проектори, 1 мультимедійна дошка, 5 демонстраційні телевізори.
Всі кабінети, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України за № 601 від 20.07.2004 р., Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, які погоджені листом МОН України від 05.06.2001 р. за № 1/12-1459 та затверджені Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 14.08.2001 р. за № 63, в них створені необхідні умови для занять. Навчально-методичне забезпечення дозволяє в повному обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив учителів.
У закладі працює бібліотека, яка в своєму складі має читальну залу, кімнати видачі та зберігання літератури .Бібліотечно-бібліографічний фонд бібліотеки закладу станом на 01.09.2023 року нараховує близько 1 447 екземплярів (українською мовою), з них використовується у навчальному процесі - 1099 (уточнюється). В середньому % забезпечення підручниками для учнів 1-11 класів становить - 109 %.
У закладі є 3 внутрішні туалети. (1 туалет для дівчат, 1 туалет для хлопців, 1 туалет для педагогічних працівників. ) Якість ремонту вбиралень – достатня.